سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

آماری در رابطه با خود ارضایی

سایت خود ارضایی که در زمینه ترک خود ارضایی و کمک به افراد مبتلا به خود ارضایی برای ترک فعالیت می کند آماری از خود ارضایی منتشر کرده که نکات جالب توجهی در این آمار وجود دارد. دوستان می توانند این آمار را در لینک زیر مشاهده کنند:

 

http://khoderzae.com/aamaar.htm


  

مجموعه سوالات شایع در زمینه خود ارضایی

چطوری میشه از مشکل جلق زدن رها شد؟

برای ترک خود ارضایی یا استمنا یا جلق زدن باید صبر وحوصله فراوانی داشت و تا جاییکه امکان داشته باشد باید فرد از تحریک جنسی بپرهیزد. در موقعیتهایی که قبلا خود ارضایی می کرده قرار نگیرد و از تنهایی به جمع پناه ببرد. با رجوع به مطالب قبلی می توانند بطور کامل توصیه های ترک خود ارضایی را مطالعه کنند.

 


می خواستم بگم که من چندین سال هست که خودارضایی می کنم. با توجه به اینکه الان در حال ترک آن هستم، اما با هدر رفتن منی طی چند سال ، باعث کاهش آب بدن من و در نتیجه ایجاد گودی در زیر چشمانم شده و همچنین به دلیل کم آبی احساس کوفتگی و کسالت می کنم. و همچنین مخاطم مخصوصاً لب هام خشک شده،حالا می خواستم بگم که چه قدر طول می کشه تا آب بدن من تآمین بشه و گودی چشمها و خشکی لب ها به حالت طبیعی بازگردند؟ همچنین می خواستم بپرسم که چگونه آب از دست رفته رو تأمین کنم؟ روزانه چقدر مایعات بخورم؟

خارج شدن اب بدن در مایع منی باعث کم شدن اب بدن و گودی زیر چشم نمی شود. میزان مایع منی بین 3 تا 5 سی سی می باشد و اگر شما روزانه هم استمنا کرده باشید نهایتا روزی 5 سی سی اب از دست داده اید. لذا این موضوع از اساس اشتباه است که فکر کنید اب بدن شما به خاطر خود ارضایی کم شده است.

شما باید از مواد غذایی متنوع, میوه جات و سبزیجات تازه استفاده کنید و هر چقدر دوست داشتید اب بنوشید. مشکلاتی که ذکر کرده اید ناشی از خود ارضایی نیست. به مطالب مربوط به خود ارضایی مراجعه کنید و انها را مطالعه کنید تا اطلاعات لازم را به دست اورید.

 

آقای دکتر شما که میگین خود ارضایی ضرر جسمانی نداره پس چرا باید ترکش کنیم؟
چون من چندین بار تلاش کردم ولی موفق به ترکش نشدم و 18 سالمه و موقعیت ازدواج هم ندارم و حداقل واسه 3 ساله بعد.
ممنون از وبلاگ پر بارتون.

زمانی بعنوان اختلال مطرح می شود که فرد علیرغم داشتن همسر و سکس با وی به این کار مبادرت ورزد. اما از نظر شرعی این کار گناه محسوب می شود و توصیه بر عدم انجام آن می باشد. همچنین ارضای میل جنسی در خود ارضایی ارضای جسمانی است و فرد با این عمل به ارضای روانی نمی رسد. عدم ارضای روانی باعث می شود فرد به تحریک جنسی بیشتر و تکرار استمنا یا خود ارضایی بپردازد و برای انجام خود ارضایی از لحاظ اجتماعی گوشه گیر و منزوی می گردد و از جامعه فرار می کند تا موقعیتی تنها بیابد تا بتواند آزادانه به خود ارضایی بپردازد. همچنین فرد در هنگام خود ارضایی استرس دارد که مبادا کسی متوجه عمل وی گردد و نگرانی ایجاد شده باعث اضطراب وی می شود. اینها آسیبهای روانی هستند که ناشی از پروسه ای هستند که در آن خود ارضایی انجام می شود. به همین علت توصیه می شود فرد تا جای ممکن سراغ این عمل نرود.

 

 

چطوری میشه از مشکل جلق زدن رها شد؟

در باب سوال اول بارها نوشته ام که برای ترک خود ارضایی یا استمنا یا جلق زدن باید صبر وحوصله فراوانی داشت و تا جاییکه امکان داشته باشد باید فرد از تحریک جنسی بپرهیزد. در موقعیتهایی که قبلا خود ارضایی می کرده قرار نگیرد و از تنهایی به جمع پناه ببرد. با رجوع به مطالب قبلی می توانند بطور کامل توصیه های ترک خود ارضایی را مطالعه کنند.

 

من ازبچگی عادت به خودارضایی کرده بودم در حالی که نمیدونستم چیه.خودارضایی فقط در حدتماس دست و یا مالش بوده.بزرگترکه شدم ترک کردم این کارو ولی ثواین دو سال اخیربازچند باری تکرارش کردم البته این بار بادست هم نبود وفقط با فشارپا ها به هم ارضا میشدم.خاستم ازتون این سوال رو بکنم که
ایاامکان اسیب دیدگی پرده بکارت هست؟ممنون میشم اگه جواب بدید
راستی اگه بعدیک دو طولانی و خسته کننده فردبا درد شدیدزیرشکم خونریزی بکنه درحالی که قبلش هم شهوتی بوده امکان این هست که پردش پاره شده ویااسیب دیده باشه؟

پرده بکارت خیلی سست نیست که با مالش پاها به هم یا دوی طولانی از بین برود

پرده فقط با فشار مستقیم روی ان پاره می شود

در خود ارضایی اگر جسمی یا انگشت مستقیما وارد مجرا نشود یا فشار مستقیم به پرده نیاورد باعث پارگی پرده نخواهد شد

برای اطمینان می توانید خود را معاینه کنید

 

من دختری 20 ساله هستم.بعضی وقتا خودارضایی میکنم.میخواستم ببینم آیا با خودارضایی پرده بکارت پاره میشه؟؟؟؟؟؟؟
البته اینو هم بگم من هیچوقت دستمو وارد واژنم نکردم

خود ارضایی اگر با ورود جسم یا شی به داخل واژن نباشد و فشار مستقیم روی پرده نیاید باعث اسیب به پرده نخواهد شد

 

من حدود یک سالی می شود که به عادت بد خود ارضایی گرفتارم
چند روز پیش در آب منی خود مقداری خون مشاهده کردم
آیا این نشانه عقیم شدن است؟
آیا راه برگشتی است؟

با توجه به خونی که در مایع منی دیده اید لازم است در اسرع وقت آزمایش مایع منی بدهید و مراجعه حضوری داشته باشید تا مساله را مورد بررسی قرار دهیم و کمکتان نمایم

 

 اینکه در مباحث اخلاقی جهت کنترل و احیانا کاهس هوس جنسی می گویند ورزش کنید , یکی دیگر از باور های غلط است که ورزش را از یادبرنده ی میل جنسی قلمداد می کند؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم ورزش خود یکی از راههای تقویت قوای جنسی است. کسانی که ورزش منظم دارند در زمینه مسایل جنسی نیز قدرت بیشتری دارند و رابطه جنسی بهتری خواهند داشت.

اما اینکه چرا توصیه می شود افراد برای جلوگیری از تحریک جنسی و یا انجام خود ارضایی به ورزش روی اورند فلسفه دیگری دارد. ورزش به عنوان یک سرگرمی جوان را به خود مشغول می نماید و باعث می شود او با داشتن فعالیت جسمانی بخشی از قوای ذهنی و جسمی خود را به کار گیرد و به واسطه همین از تحریک جنسی و خود ارضایی فاصله گیرد. فرد وقتی سرگرمی خاصی نداشته باشد افکار جنسی بیشتری خواهد داشت و به خود ارضایی مشغول خواهد شد و وقتی به ورزش یا سرگرمی های دیگری روی می اورد از فکر خود ارضایی دور می شود. ذهن مردها کلاس بندی شده است و در صورتی که سرگرم امری شوند از سایر مسایل دور می شوند لذا وقتی فردی درگیر کار یا ورزش میشود درگیری کمتری با افکار و تمایلات جنسی خواهد داشت.

البته در مورد خانمها اینطور نیست. خانمها ذهن کلاس بندی شده ندارند و همزمان می توانند به موضوعات مختلف توجه کنند. یکی از مشکلات زناشویی و اسباب اختلاف بین زن و مرد همین تفاوت می باشد. مرد مادام که مشغول کار است یا مشغول خواندن کتاب یا روزنامه یا دیدن فیلم می باشد به چیز دیگری نمی تواند توجه کند و زن این موضوع را به حساب بی علاقگی مرد به خود می گذارد و بی توجهی مرد به خود را در حین تماشای تلویزیون یا خواندن روزنامه یا سر کار را به بی علاقگی نسبت می دهد در حالیکه مرد در این لحظات اصلا به موضوع زن یا زندگی و عشق و علاقه فکر نمی کند و فقط به چیزی فکر می کند که در ان لحظه مشغول ان است. این در حالیست که زنان علیرغم درگیری به مسایل مختلف به عشق و زندگی خود نیز توجه دارند و همزمان به آن هم فکر می کنند.

لذا در مورد ورزش نیز از این باب که ذهن مرد را نسبت به مسایل دیگر از جمله مسایل جنسی از درگیری خارج می سازد بعنوان یک راهکار برای کاهش توجه به مسایل جنسی توصیه می شود.

 

من استمنا میکنم بعضی اوقات برای اینکه دردسر نباشه کاری میکنم که منی ازم بیرون نزنه ینی پاشنه ی پام رو میزارم زیر التم تا منی بیرون نیاد.میخاستم بدونم این روش خطری هم داره؟

ممانعت از خروج مایع منی در هنگام استمنا می تواند در دراز مدت عوارضی ایجاد کند که عبارتند از برگشت منی به داخل مثانه و همچنین گشاد شدن لوله های منی بر. لذا توصیه می کنم ممانعتی از خروج منی نکنید.

 

 

سلام آقای دکترمن پسری13ساله هستم که خودارضایی می کنم ومی خواهم این عادت راترک کنم اما چگونه؟
این عمل برای من ضرردارد؟
عوارض این کاربرای من چیست؟
چرامن پس ازاین عمل آبم نمی آید

 


شما هنوز به بلوغ نرسیده اید و مایع منی در شما ساخته نشده است

 

من پسری تقریبا مذهبی هستم و به اعتقادات هم پایبند، ولی راستشو بخواین از خیلی وقت پیش خودارضایی میکردم ولی به بیش از این فکر نمی کردم ، تا اینکه تقریبا 1 سال پیش از طریق موبایل با یه دختری آشنا شدم و از طریق ترغیب او سکس تلفنی کردم بعد از اون خیلی عذاب وجدان گرفتم و توبه کردم ولی راستشو بخواین تا به امروز هر از گاهی با تمایل خودم با یه نفر دیگه همین کارو میکنم ولی باز عذاب وجدان میگیرم و دوباره همان قضایا / من الان دانشجوی ارشد دانشگاه تهران هستم و راستشو بخواین به دلیل تصمیم به ادامه تحصیل هیچ برنامه ای برای ازدواج ندارم / از طرفی هم این قضیه خیلی از انرژی منو گرفته ، هر وقت که این کارو انجام میدم فکر گناه کردنش از یه طرف ، فکر وقت تلف کردن از یه طرف دیگه و هزاران مسئله دیگه ، باعث شده که من الان اون توانایی قبلی رو تو درس نداشته باشم / خواهش میکنم کمکم کنین ، نمی دونم چیکار بایستی بکنم ، باور کنین وضعیتم تا حدی خراب هستش که از طرفی به مسجد میرم و نماز جماعت و ... از طرفی هم نمی تونم در مقابل کوچکترین تحریک خودمو کنترل کنم / نمیدونم چیکار بایستی بکنم که این فکر از سرم بره و بتونم به درسم خوب متمرکز شم / ممنون از اینکه راهنماییم می کنین /

نگرانن نباشید و احساس گناه را از خود دور کنید. ترک خود ارضایی کار سختی است ولی امکان پذیر است. شما اگر بتوانید فواصل این کار را افزایش دهید خود موفقیت است. اگر قصد ازدواج ندارید می توانید از قرص فیناستراید 1 میلی گرمی استفاده کنید تا میل جنسی شما کم شود و بتوانید با ان راحت تر کنار بیایید.

 

 

من جوانی 28 ساله هستم. از سن بسیار پایین عادت به خود ارضایی داشتم. به طوری که الان می ترسم ازدواج کنم بچه دار نشیم. چطور می تونم مطمئن بشم مشکلی ندارم. یه مدت هست که دردی در بیضه دارم. لطفا کمک کنید

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم نگرانی نباید داشته باشند. برای اطمینان از اینکه مشکلی در باروری ندارند می توانند یک سونوگرافی از بیضه ها انجام دهند و یک آزمایش مایع منی هم انجام دهند. درد در بیضه ها می تواند ناشی از واریکوسل باشد.

 

 

salam aghaye doctor man zani 21 sale hastam va 3 sale ezdevaj kardam.
man az koodaki vaghti hayejani misham ba negah dashtane edrar va enghebaze shadide azolatam be aramesh miresam aya in kar khod erzaee has?

موردی که گفته اید خود ارضایی می باشد


میخاستم بپرسم خود ارضایی مردان از طریق وارد کردن اشیای نرم در مقعد ضرر دارد یا نه؟ اگر دارد لطفا بگویید.


این کار نیز مانند انال سکس باعث عوارضی چون التهاب و عفونت روده بزرگ- فیشر یا زخم مقعد و به مرور بی اختیاری مدفوع خواهد شد

 

 

اگر تلفنی با نامزدم صحبت کنم هم از اون تعریف کنم و هم حرفهای سکسی بزنیم و اون به انزال برسد و آب منی از او خارج شود ، خود ارضایی کرده ؟ آیا انجام هر دفعه ی این کار او را اذیت می کند؟ یا در شرایطی که امکان سکس از نزدیک برای ما نیست باعث راضی شدن و آرامش بیشتر او می شود؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم این عمل سکس تلفنی نام دارد و بدین معنی است که دو نفر از راه دور و از طریق تلفن با هم حرفهای سکسی می زنند و همدیگر را از نظر روانی تحریک جنسی می کنند و هر فرد اقدام به خود ارضایی می نماید تا جاییکه دو نفر یا یکی از طرفین به ارگاسم برسد. این عمل از نظر شکلی تفاوتی با خود ارضایی ندارد فقط تحریک جنسی با کلام جنس مخالف صورت می گیرد.

نمونه دیگر چنین سکسی چت سکس می باشد که می تواند همراه وب کم باشد یا بدون ان و دو نفر با نوشتار یا گفتار سکسی همدیگر را تحریک و اقدام به خود ارضایی می کنند تا جاییکه به ارگاسم برسند. در صورتیکه وب کم باشد دو نفر به استریپ تیز می پردازند (خارج کردن لباسها به تدریج از تن) و با رفتارهای تحریک آمیز دیگری را تحریک و تشویق به خود ارضایی می کنند.

این رفتارها با خود ارضایی آمیخته است و تفاوتی با آن ندارد و توصیه نمی شود.

 

قبلا" در مورد جلوگیری کردن از خروج منی با دست سوال کرده بودم:
1 برای چند دقیقه
2 برای چند ساعت
و یا برگرداندن آن با دست (به داخل مجرا) آیا ایراد شرعی یا پزشکی دارد؟

از خروج منی با دست یا هر وسیله دیگر جلوگیری نکنید

از نظر پزشکی ممانعت از خروج منی به مجاری اسیب می رساند و باعث برگشت منی به مثانه می شود. لذا به هیچ وجه جلوگیری نکنید. از نظر شرعی نیز کاری که به بدن اسیب برساند حرام است و نباید انجام شود. شما یا نباید تحریک کنید یا اگر تحریک کردید مانع از خروج منی نشوید.

 


  

عادت به سکس و خود ارضایی یعنی چه؟ کسی از کسی خواست برایش زمینه رابطه جنسی فراهم کند او در جواب گفت حرفی ندارم اما اگر اقدام کنی علاقه خواهی داشت باز هم انجام بدهی . مکانیسم اعتیاد به ارضا شدن چیست و آیا مثل اعتیاد به مواد مخدر اگر کسی مدتی این کار را نکرد دوباره مثل دوران مجردی اش عادی می شود؟ در غیر اینصورت کسی که مثلا در سفر یا سربازی است و زنش مدتها از او دور است در آن مدت واقعا چه کار کند؟بعد از چه مدت تحمل مجردی ناخواسته می تواند مطمئن باشد دوباره به حالت آرامش دوران مجردی قبل ازدواج اش بر می گردد؟

در پاسخ به این سوال نیز باید گفت موضوع اعتیاد به سکس نیز پیچیدگیهای جسمی و روانی دارد و نمی توان صرفا یک قاعده را در نظر گرفت. کسی که سکس را تجربه کند بسته به اینکه چه نوع سکسی را تجربه کند میل متفاوتی به سکس خواهد داشت.

بعنوان مثال کسی که به خود ارضایی می پردازد به علت عدم رسیدن به ارامش روانی و کسب لذت جنسی کافی مجددا اقدام به این کار می کند و وقتی تحریک صورت گرفت انقدر میل زیاد می شود که جلوگیری بسیار سخت می شود. یا کسی که رابطه نا مشروع برقرار می کند دچار اعتیادی روانی به این موضوع می شود و می خواهد افراد مختلفی را تجربه کند تا بتواند به آرامش برسد و چون هیچگاه ارامش را بطور کامل درک نمی کند به دفعات و با افراد مختلف رابطه برقرار می کند و نمی تواند به ارامش روانی لازم برسد. در واقع اعتیادی پیدا می کند که هر چه رابطه های بیشتری برقرار می کند تشنه تر می شود و بیشتر به دنبال سکس می رود. مثل نوشیدن اب شور توسط ادم تشنه. هر چقدر اب شور بیشتری نوشیده شود عطش بیشتر شده و فرد احساس تشنگی بیشتری می نماید.

 اما کسی که سکس صحیح را تجربه می کند به خاطر داشتن اثرات روانی مناسب و تامین نیاز درونی تا مدتها ممکن است نیاز به میل جنسی پیدا نکند و اگر دوباره سراغ رابطه می رود برای دریافت ارامش است. امروزه تاکید بر افزایش کیفیت سکس است و معتقدند اگر کیفیت سکس افزایش پیدا کند نیاز جنسی تا مدتها برطرف می گردد و اگر کمیت زیاد نباشد مشکلی در روابط بین فردی زن و شوهر ایجاد نمی کند ولی سکس زیاد و بدون کیفیت در روابط زن و شوهر ها تاثیر سو می گذارد


در دوران نامزدی هستیم و دخولی صورت نمیدیم خواستم ببنم ایا بازی کردن با الت طرف مقابل که موجب ارضا شدن طرف مقابل میشود ایا خودارضایی محسوب میشود؟

دوست دیگری نیز پرسیده اند:

با سلام آقای دکتر من به تازگی ازدواج گردم و از روابط جنسی ام بسیار لذت می برم اما مشکل بزرگی دارم شوهرم قبل از هر بار دخول حسابی به تحریک جهاز جنسی من می پردازد تا جایی که مایع لیز کنندی آن خارج می شود بعد از آن شروع به دخول می کندسوالی که دارم این است که آیا این کار چون نوعی شبیه خودارضایی است از لحاظ جسمی و شرعی ایرادی دارد؟

 

در پاسخ به این دوستان عزیز باید بگویم خیر این کار خود ارضایی محسوب نمی شود و مشکلی ندارد. در سکس بدون دخول که برای دوران نامزدی توصیه می شود به افرادی که تمایل به تجربه سکس با دخول ندارند گفته می شود بعد از طی مراحل پیش نوازش همدیگر را بدین شکل ارضا کنند.

این کار از نظر شرعی و پزشکی هیچ ایرادی ندارد و گناه محسوب نمی شود.

 

 

من پسری 21 ساله هستم که از 14 سالگی به علت مسائل دینی از استمنا بیزار بودم ولی از طرفی به علت فشاری که غریزه ی جنسی ام به من وارد می کرد مجبور می شدم با تحریک ، خودم را به ارگاسم برسانم و قبل ازخارج شدن منی ، تحریک را متوقف کنم لذا تا چند سال هر از چند گاهی به این کار اقدام می کردم تا این که مدتی است که فهمیده ام جهش مایع منی من از بین رفته و مایع منی بدون هیچ جهشی به بیرون می ریزد و می دانم که این امر در صورت ازدواج و برای بچه دار شدن برایم مشکل ساز خواهد شد . لطفا مرا راهنمایی کنید که اولا ایا این دو مورد با هم مرتبطند ؟ و ثانیا اینکه چگونه می شود جهش مایع منی را به حالت طبیعی برگرداند ؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم هنگامی که تحریک جنسی به حدی می رسد که مایع منی از جای خود خارج شده و به حرکت در می آید نباید مانع از خروج آن شد. ایجاد مانع در مسیر خروج باعث می شود که منی برگشته و به داخل مثانه رفته و همچنین باعث اسیب به پروستات و واریسی شدن مجرای منی بر شود. همچنین عضلات کیسه های منی به تدریج قدرت خود را از دست داده و توان پاشیدن منی با سرعت بالا را نخواهند داشت.

البته کاهش قدرت و سرعت پرش منی در باروری اختلالی ایجاد نمی کند و فرد مشکلی از نظر لذت سکس و باروری نخواهد داشت و بچه دار نیز می شود.

برای بازگرداندن قدرت جهش مایع منی لازم است فرد یکسری ورزشهای خاص را انجام دهد به نام ورزشهای کگل. ورزش کگل به این صورت است که فرد عضلات ناحیه پرینه (بین مقعد و الت تناسلی) را که در نگهداشتن ادرار نقش دارند سفت کرده و بعد از چند ثانیه شل می کند. این حرکت به دفعات تکرار می شود و به مرور فرد قدرت عضلات را افزایش داده و جهش مایع منی نیز به حالت طبیعی بر می گردد. البته باید توجه داشت برگشت این جهش به حالت طبیعی به میزان آسیب وارده به مجرا بر می گردد. یعنی هر چقدر آسیب بیشتر باشد امکان برگشت جهش به حالت اول کمتر است.

حسن ورزش کگل اینست که در هر شرایطی قابل انجام است وبدون جلب توجه فرد در مقابل تلویزیون یا حتی پشت فرمان اتومبیل یا پشت میز کار یا تحصیل می تواند آنرا انجام دهد.

دختری هستم 21 ساله با پسری دوست هستم که هم سن خودمه .قصد ازدوج هم داریم .
در اکثر روزها اون خود ارضایی می کنه و من چند بار خواستم باهاش صحبت کنم اما با این که مدتی از یادش می رفت اما چند دقیقه بعد می گه اذیت می شم و هر چه قدر جلو خودشو می گیره نمی شه.نمی تونه و آخر سر خود ارضایی می کنه اما دوست نداره این کا رو انجام بده چون بعدش ناراحت میشه .گاهی هم بنا به گفته ی خودش خوشش میاد خودشو اذیت کنه .
ما چون از هم دوریم اکثرا با تلفن با هم حرف میزنیم و اس ام اس میزنیم.خودش خیلی احساساتیه و ناز کشیدن رو دوست داره.
خودش همیشه میگه من حس بدی موقع حرف زدن با تو ندارم و با حرفای تو حالم عوض نمی شه و تحریک نمی شم که مجبور شم خود ارضایی کنم.
آیا واقعا می تونه این طور باشه؟
ممکنه این که من باهاش حرف می زنم بدون این که بخواد، تحریک بشه و دست به خود ارضایی بزنه؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم اگر فرد بخواهد می تواند جلوی تحریک شدن خود را بگیرد و مانع از تحریک شود. اگر حرفهای رد و بدل شده محرک جنسی نباشد و حرفهای عادی باشد امکان تحریک شدن نیست ولی اگر حرفها محرک باشد و به نوعی باعث تحریک جنسی شود می تواند منجر به خود ارضایی شود. لازم است از هرگونه صحبت سکسی و محرک جنسی پرهیز شود و به این شکل زمینه انجام خود ارضایی را در طرفین از بین برد.

 

برخلاف سوال کننده این پست، از بازی کردن با نوک سینم لذت میبرم. گاهی اوقات با انگشتانم این کار رو انجام میدوم
و همین موضوع باعث میشه که ترشحات لغزنده داشته باشم. بعد از این ترشحات، آلتم سفت میشه
میخوام بدونم ایا این موضوع برام مشکل ایجاد میکنه یا نه؟ (در فرم و اندازه و مشکل پزشکی و یا برای روابط جنسی آیندم)
آیا این کار حرام ؟ این کار همون خودارضایی میشه که نیاز به غسل داره ؟

 

دوست عزیزم سلام
این کار حرام نیست و مشکل شرعی ندارد خود ارضایی تحریک الت تناسلی می باشد
تغییری در فرم و شکل و اندازه سینه ها نیز ایجاد نمی کند
اگر به ارگاسم برسید اینکار نیاز به غسل دارد در غیر اینصورت خیر

 

سلام آقای دکتر.من یک پسر 22 ساله هستم و سابقه ی خود ارضایی دارم.چند وقت پیش سر یکی از امتحانات دانشگاهم داشتم تقلب میکردم و استرس زیادی داشتم. به همین دلیل وبدون هیچ گونه تحریکی ارضا شدم و به قول معروف جنب شدم.میخواستم بدونم این یک بیماریه و من باید به دکتر مراجعه کنم؟

این مشکل به علت استرس شما بوده است و جای نگرانی ندارد. کپسول فلوکستین 20 میلی گرمی روزانه یک عدد مصرف کنید مشکل حل خواهد شد.


  

برای کسانی که دوست دارن حقایق زیادی رو بدونن و با صحبت های افراد زیادی روبرو بشن

......

لینک دسترسی به کتاب انحرافات جنسی جوانان از آیت الله مکارم شیرازی

کلیک کنید(لینک مستقیم)

کلیک کنید(لینک غیر مستقیم)


  

امراض و بیماری های همجنس بازان
بیماری های روده ای در همجنس بازان
سندرم روده ای همجنس بازان (Gay bowel syndrome) اصطلاحی است که در اواخر دهه ی هفتاد میلادی مرسوم شد و به معنی گروهی از عفونت های روده ای در مردان همجنس بازان نیز به نوعی شیوع دارد ولی این اصطلاح در این مورد دقت کافی ندارد.همجنس بازان مرد در خطر بیشتری هستند زیرا نوع خاصی از تماس جنسی را تجربه می کنند و شرکای جنسی در آنها متعدد است و در عین حال زودتر برای درمان مراجعه می کنند.تماس جنسی در همجنس بازان مرد باعث می شود که عوامل بیماری زای روده ای از فردی به فرد دیگر منتقل شود.تماس جنسی از راه معقد و سپس تماس دهانی در شریک جنسی دیگر یکی از دیگر راههای انتقال این بیماریهاست. اگر چه بسیاری از همجنس بازان مرد ممکن است برای مدتهای طولانی یک شریک جنسی را انتخاب کنند ولی فرهنگ کلی در این گروه داشتن شرکای جنسی متعدد است که خود آنها نیز در سطح وسیعی شریک جنسی متعدد دارند. به طوری که یک مرد همجنس باز ممکن است در طول زندگی به هزار شریک جنسی برخورد کند و حتی گاهی در یک جلسه با چند نفر تماس جنسی اتفاق افتد به طوری که تعداد شرکای جنسی را در سال گاهی به صد نفر می رساند. در عین حال ناشناس بودن شرکای جنسی به مراتب خطر بیشتری نسبت به تعداد آنها محسوب می شود زیرا پیگیری راه اپیدمیولوژیک را بسیار مشکل می کند.بسیار از بیماریها ممکن است به صورت بی علامت در فردی موجود باشند به همین دلیل این افراد هرگز دنبال درمان نخواهند رفت و بسیاری افراد دیگر را آلوده می کنند.دلایل دیگری نیز برای انتقال بیماری در این گروه وجود دارد که شامل:
کمبود ایمنی به صورت بالقوه در بعضی از همجنس بازان مرد وجود داردد. ارزیابی غیر دقیق بعضی از پزشکان که نه عامل اتیولوژیک در پیگیری و نه بیمار را به عنوان همجنس باز شناسایی می کنند. نقش آلت تناسلی مردانه به عنوان یک ابزار آسیب رسان به مخاط و انتقال دهنده عامل بیماری زا.

عوامل قابل انتقال در همجنس بازان

این عوامل عمده شامل باکتریها، انگل ها، اسپیروکت ها، ویروسها و قارچ هاست. بیماری های روده ای در این گروه عبارت است از پروکیت، کولیت و آنتریت هاست. باید توجه داشت که علائم بیماری های روده ای بسیار محدود است و از طریق این علائم نمی توان پاتوژن تاکید نمود و در عین حال یک بیمار همزمان ممکن است چند نوع از ارگانیسم های پاتوژن را حمل نماید.(9)
التهاب معده (proctitis)
این حالت عمدتاً با تیسفموس ، درد آنورکتال و ترشح از معقد بروز می کند. تب، خارش معقد و تغییر در اجابت مزاج کمتر ظاهر می شوند. شایعترین عوامل ایجاد کننده آن عبارتند از: نیسریاگونوره، ترپونم سیفلیس، و کلامیدیاتراکوماتیس، که حداقل هشتاد درصد موارد را تشکیل می دهند.عوامل دیگری نیز در این رابطه شناسایی شده اند و حداقل در یازده درصد موارد عامل ایجاد کننده آن متعددند بسیاری از موارد پروکتیت گونوکوکی بدون علامت بوده و در کشت روتین از رکتوم تشخیص داده می شوند. بسیاری مطالعات نشان داده اند که پنجاه درصد مردان همجنس بازی که به کلینیک بیماری های مقاربتی مراجعه می کنند کشت مثبت از نظر سوزاک دارند. افراد واجد علامت معمولاً از درد رکتوم و ترشح شکایت دارند. آلودگی با کلامیدیا نیز علائمی شبیه به این دارد در حالی که پروکتیت زخمی ناشی از هرپس بسیار دردناکتر است. در هرپس ضایعات و زیکولار ممکن است در اطراف معقد قابل رؤیت باشند.بیماری های ناشی از ترپوسماپالیدوم معمولاً همراه با درد و ترشح خونی از معقد است. گاهی فقط با مشاهده یک توده بدون درد و یا یک زخم در رکتوم می توان تشخیص داد.


  

فلسفه تحریم هم جنس گرائى

گـر چـه در دنـیـاى غـرب که آلودگیهاى جنسى فوق العاده زیاد است ، این گونه زشتیها مـورد تـنـفر نیست و حتى شنیده مى شود در بعضى از کشورها همانند انگلستان طبق قانونى که با کمال وقاحت از پارلمان گذشته این موضوع جواز قـانـونـى پیدا کرده !! ولى شیوع این گونه زشتیها هرگز از قبح آن نمى کاهد و مفاسد اخلاقى و روانى و اجتماعى آن در جاى خود ثابت است .گـاهـى بعضى از پیروان مکتب مادى که اینگونه آلودگیها را دارند براى توجیه عملشان مى گویند ما هیچگونه منع طبى براى آن سراغ نداریم !.ولى آنها فراموش کرده اند کـه اصولا هر گونه انحراف جنسى در تمام روحیات و ساختمان وجود انسان اثر مى گذارد و تعادل او را بر هم مى زند.توضیح اینکه: انسان بـه صورت طبیعى و سالم تمایل جنسى به جنس مخالف دارد و این تمایل از ریشه دارترین غرائز انسان و ضامن بقاء نسل او است .هـر گـونـه کـارى کـه تـمـایـل را از مـسیر طبیعیش منحرف سازد، یکنوع بیمارى و انحراف روانى در انسان ایجاد مى کند.مردى که تمایل به جنس موافق دارد و یا مردى که تن به چنین کارى مى دهد هیچکدام یک مرد کـامـل نـیـسـتند، در کتابهاى امور جنسى هموسکو آلیسم (همجنس گرائى ) به عنوان یکى از مهمترین انحراف ذکر شده است .ادامه این کار تمایلات جنسى را نسبت به جنس مخالف در انسان تدریجا مى کشد و در مورد کـسـى که تن به این کار در مى دهد احساسات زنانه تدریجا در او پیدا مى شود، و هر دو گـرفـتـار ضـعف مفرط جنسى و به اصطلاح سرد مزاجى مى شوند، به طورى که بعد از مدتى قادر به آمیزش طبیعى (آمیزش با جنس مخالف ) نخواهند بود.بـا تـوجه به اینکه احساسات جنسى مرد و زن هم در ارگانیسم بدن آنها مؤ ثر است و هم در روحـیات و اخلاق ویژه آنان ، روشن مى شود که از دست دادن احساسات طبیعى تا چه حد ضـربـه بـر جـسم و روح انسان وارد مى سازد، و حتى ممکن است افرادى که گرفتار چنین انـحـرافـى هـسـتند، چنان گرفتار ضعف جنسى شوند که دیگر قدرت بر تولید فرزند پیدا نکنند.ایـن گـونـه اشـخـاص از نـظـر روانـى غـالبـا سالم نیستند و در خود یکنوع بیگانگى از خویشتن و بیگانگى از جامعه اى که به آن تعلق دارند احساس مى کنند.قـدرت اراده را که شرط هر نوع پیروزى است تدریجا از دست مى دهند، و یکنوع سرگردانى و بى تفاوتى در روح آنها لانه مى کند.آنـهـا اگـر بـه زودى تصمیم به اصلاح خویشتن نگیرند و حتى در صورت لزوم از طبیب جـسـمـى یـا روانـى کـمک نخواهند و این عمل به صورت عادتى براى آنها در آید، ترک آن مـشـکل خواهد شد، ولى در هر حال هیچ وقت براى ترک این عادت زشت دیر نیست ، تصمیم مى خواهد و عمل .بـه هر حـال سرگردانى روانى تـدریـجا آنها را بـه مـواد مـخدر و مشروبات الکلى و انحرافات اخلاقى دیگر خواهد کشانید و این یک بدبختى بزرگ دیگر است .جالب اینکه در روایات اسلامى در عباراتى کوتاه و پر معنى اشاره به این مفاسد شده است ، از جمله در روایتى از امام صادق (علیه السلام) مى خوانیم که کسى از او سؤ ال کرد لم حرم الله اللواط: چـرا خـداوند لواط را حرام کرده است فرمود: من اجل انه لو کـان اتیان الغلام حلالا لاستغنى الرجال عـن النساء و کان فیه قطع النسل و تـعطیل الفروج و کان فى اجازه ذلک فـساد کثیر: اگر آمیزش با پسران حلال بود مردان از زنها بى نیاز (و نسبت به آنان بى میل) مـى شدند، و این باعث قطع نسل انسان مى شد و باعث از بین رفتن آمیزش طبیعى جنس موافق و مخالف مى گشت و این کار مفاسد زیاد اخلاقى و اجتماعى ببار مى آورد.(12) ذکر این نـکته نیز قابل توجه است که اسلام یکى از مجازاتهائى را که براى چنین افرادى قائل شده آنست که ازدواج خواهر و مادر و دختر شخص مفعول بر فاعل حرام است یعنى اگر چنین کارى قبل از ازدواج صورت گرفته شد، این زنان براى او حرام ابدى مى شوند.کشیده شدن افراد به ایـنـگونه انحراف جنسى علل بسیار مختلفى دارد و حتى گاهى طرز رفتار پدر و مادر با فرزندان خود، و یا عدم مراقبت از فرزندان همجنس ، و طرز معاشرت و خواب آنها با هم در خانه ممکن است از عوامل این آلودگى گردد.گاهى ممکن است انحراف اخلاقى دیگر سر از این انحراف بیرون آورد.قابل توجه این که در حالات قوم لوط مى خوانیم که عامل آلودگى آنها به این گناه این بود که آنها مردمى بخیل بودند و چـون شهرهاى آنها بر سر راه کاروانهاى شام قرار داشت و آنها نمى خواستند از میهمانان و عابرین پذیرائى کنند در آغاز چنین به آنها وانمود مى کردند که قصد تجاوز جنسى به آنان دارند تا میهمانان و عابرین را از خود فرار دهند، ولى این عـمـل تـدریـجـا بـه صورت عادت براى آنها در آمد و تمایلات انحراف جنسى تدریجا در وجود آنها بیدار شد و کارشان به جائى رسید که از فرق تا قدم آلوده شدند.حتی شوخى هاى بى موردى که گاهى در میان پسران و یا دختران نسبت به همجنسان خود مـى شود گاهى انگیزه کشـیده شدن بـه این انحرافات مى گردد، بـه هر حال باید به دقت مراقب اینگونه مسائل بود، و آلودگان را به سرعت نجات داد و از خدا در این راه توفیق طلبید.(13) در حدیثى از پیامبر گرامى اسلام (صلى اللّه علیه و آله) مى خوانیم : لا یجد ریح الجـنـه زنـوق ، و هـو المخنث !: بوى بهشت به مشام کسى که مورد همجنس گرائى واقع مى شود نخواهد رسید!در حـدیـث دیـگـرى از حضرت عـلى (عـلیـه السـلام) مى خوانیم که لواط را در سر حد کفر معرفى فرموده است.(14) در حدیثى از امام على بن موسى الرضا (علیه السلام) در فلسفه تحریم همجنس گرائى چـنـین آمده است : علة تحریم الذکران للذکران ، و الاناث للاناث ، لما رکب فى الاناث و ما طـبـع عـلیـه الذکران ، و لمـا فـى اتیان الذکران ، الذکران و الاناث للاناث ، من انقطاع النسل ، و فـساد التدبیر، و خراب الدنیا: فلسفه تحریم مردان بر مردان و زنان بر زنـان ایـن اسـت کـه ایـن امـر بر خلاف طبیعتى است که خداوند براى زن و مرد قرار داده (و مخالفت با این ساختمان فطرى و طبیعى ، سبب انحراف روح و جسم انسان خواهد شد) و به خـاطـر ایـن اسـت کـه اگـر مـردان و زنـان هـمـجـنـس گـرا شـونـد، نـسـل بـشـر قـطـع مى گردد، و تدبیر زندگى اجتماعى به فساد مى گراید، و دنیا به ویرانى مى کشد.(15) این مساله تا به آنجا از دیدگاه اسلام زشت و ننگین است که در ابواب حدود اسلامى حد آن بـدون شـک اعـدام شـمـرده شـده اسـت ، و حـتـى بـراى کـسـانـى کـه مـراحـل پـائیـنـتر همجنس گرائى را انجام مى دهند مجازاتهاى شدیدى ذکر شده ، از جمله در حـدیـثی از پـیامـبـر اسـلام (صلى اللّه علیه و آله) مـى خـوانـیـم : مـن قبل غلاما من شهوه الجمه الله یوم القیامه بلجام من نار: کسى که پسرى را از روى شهوت ببوسد خداوند در روز قیامت لجامى از آتش بر دهان او مى زند!. مـجـازات کـسـى کـه مرتکب چنین عملى شود از سى تا 99 تازیانه ذکر شده است . به هر حـال شـک نـیـست که انحراف جنسى از خطرناکترین انحرافاتى است که ممکن است در جوامع انـسـانـى پـیـدا شـود، چـرا کـه سـایـه شـوم خـود را بـر هـمـه مسائل اخلاقى مى افکند و انـسـان را بـه انـحراف عاطفى مى کشاند.(16) و در روایتی دیگر هم آمده است که مولا علی علیه السلام فرموده اند:فرض الله الایمان یطهر من الشرک ... و ترک اللواط تکثیراً للنسل.خداوند ایمان را برای پاک کردن از لوث شرک واجب فرمود ... و ترک لواط را از بهر افزاش نسل.(17) حضرت علی علیه السلام درباره ی فلسفه تحریم لواط می فرماید:خداوند ترک زنا را واجب کرد تا نسب های بین افراد حفظ شود و ترک لواط را واجب نمود تا نسل انسان تکثیر شود.(18)این مباشرت و معاشرت ها به زن و مرد محدود نمی شود؛ بلکه رابطه مرد با مرد و زن با زن را هم شامل می شود مردها به لواط و زنها به مساحقه اکتفاء می کنند، در نتیجه اثر سوء قطع نسل را به دنبال خواهد داشت.


  
   مدیر وبلاگ
خبر مایه
آمار وبلاگ

بازدید امروز :16
بازدید دیروز :14
کل بازدید : 205975
کل یاداشته ها : 70


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ